Dark Yeni Sezonuyla Dönüyor

Netflix’in merakla beklenen Alman orijinal dizisi DARK, ikinci sezonu ile 21 Haziran’da geri dönüyor. İlk sezonundaki gizemli ilişkiler yumağı ve geçmiş-şimdi-gelecek üçgenindeki hassas dengeler ile izleyicilerden büyük ilgi gören dizinin oyuncu kadrosuna yeni sezonda katılan isimler ise; Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer and Sylvester Groth.

İlk sezonda neler olmuştu?

Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına itmişti. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olmuştu. Gizemli bir yabancının ortaya çıkışı, geçmiş ve gelecek zamanın içine gemesi kafa karışıklıkları yaratmış ve bilmeceler zihnimizi kurcalar olmuştu.

Mağarada kaybolmaya hazır mısınız?

2. sezonda kıyametten kaçış yok. Tüyler ürpertici Dark tüm hızıyla geri dönüyor.

Yeni sezonda gelecekte sıkışıp kalan Jonas’ı, 2020’ye dönmeye çalışırken göreceğiz. Bu esnada arkadaşları Martha, Magnus ve Franziska, Bartosz ile Winden Kasabası’nda gerçekleşen gizemli olayların arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışacaklar. Farklı zaman dilimlerinde birbirine bağlı olan her şeyi kontrol eden belirsiz birisinin neden olduğu olaylar, daha fazla insanı etkilemeye başlayacak.

Dark dizisinde oyuncular kim?

Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel, Maja Schöne, Karoline Eichhorn, Sebastian Rudolph, Anatole Taubman, Mark Waschke, Stephan Kampwirth, Anne Ratte-Polle, Andreas Pietschmann, Lisa Vicari, Michael Mendl ve Angela Winkler.

Dark yeni sezon tanıtımı

Post Tags
Share Post