“Kardeş Çocukları” Dizisinden Sezon Finali

Baş rollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu gibi isimlerin bulunduğu dizi 2019’un Ocak ayında televizyonda yayınlanmaya başlamıştı. Diziye olan ilgi gün geçtikçe çoğaldı ve artık Pazar günlerinin vazgeçilmez dizisi haline geldi.

Birkaç bölüm ardından dizinin kadrosuna Çiğdem Selışık Onat; Yıldırım Saner’in (Mehmet Aslantuğ) annesi Rezzan Hanım olarak katıldı.

Dizinin genç kadrosunda ise; Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde iyi bir çıkış yakalayan Afra Saraçoğlu, yine ekranların genç yeteneklerinden Furkan Andıç, bu diziyle yıldızı parlamaya başlayan Alara Turan var.

Dizide 12 bölümden sonra Furkan Ardınç kadrodan ayrıldı fakat kendisini yaz sezonunda Fox Tv ekranlarında “Her Yerde Sen” dizisinde baş rol olarak göreceğiz. İstanbullu Gelin dizisinden tanıdığımız Berkay Hardal ise diziye Savaş olarak katıldı.

Geçtiğimiz Pazar sezon finali yapan dizinin yeni sezonu şimdiden merak konusu…

Kardeş Çocukları Dizisi Hakkında

Ümran (Ayça Bingöl) ve kızı Hayat (Afra Saraçoğlu) kendi yağlarında kavrulan, Karalılar adında bir köyde yaşayan anne kızdır. Ümran’nın kız kardeşi Umay Kara ( Nur Fettahoğlu) ise kendini bu köyden kurtarmış, şehirde zengin hayatı süren ve Hayal (Alara Turan) adında da bir kızı olan sosyetik biridir. İki kız kardeş olan Ümran ve Umay zamanında Yıldırım adındaki bir doktora aşık olurlar ve Umay ablasına attığı bir kazıktan dolayı yıllarca görüşmezler. Yıllar sonra Hayat’ ın başına gelen bir olay sonunda iki kardeş tekrar bir araya gelmek durumunda kalırlar. Hikaye bu noktadan sonra yön değiştirir ve heyecan kazanır.