The Politician

Ryan Murphy’nin yeni Netflix orijinal dizisi The Politician yayın tarihini duyurdu. Dizi, 27 Eylül’de Netflix ekranlarına gelecek.

Dizinin yaratıcıları Ryan Murphy, Brad Falchuk, Ian Brennan gibi tanınmış isimlerden oluşuyor.

Kim kimdir?

The Politician başrollerinde Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange ve Zoey Deutch gibi isimler yer alıyor. Dizide yedi yaşından beri ABD Başkanı olma hayalleri kuran Californialı zengin öğrenci Payton Hobart’ın (Ben Platt), Saint Sebastian Lisesi’nin öğrenci başkanı olarak seçilmek için verdiği mücadeleye tanık olacağız.

Payton, çocukluğundan beri, bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağından emin. Ama ilk önce en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulmak zorunda.

Hobart, başarıya giden yolda yürümeye devam etmek, öğrenci başkanı seçilmek ve Harvard’a girebilmek için zekasını kullanacak.

Acımasız sınıf arkadaşlarını alt etmek isteyen karakterimiz; bunu yaparken kendi etik değerlerine ve aynı zamanda da yıllardır binbir emekle oluşturduğu imajına sadık kalmak zorunda.

Kara komedi ve hicivle dolu The Politician, gerçek bir politikacı olmanın neler gerektirdiğini Ryan Murphy’nin kendine has anlatımı ile ekranlara getirecek.

The Politician Oyuncu kadrosu

Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Bob Balaban, David Corenswet, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Theo Germaine, Rahne Jones ve Benjamin Barrett.

Post Tags
Share Post