Makul insanlar, makul olmayan şeyler yapmaya başlarsa ne olur? İlk sezonu 24 Mayıs’ta seyircilerle buluşacak yeni Netflix Orijinal dizisi WHAT/IF, gizemli bir kadının para sıkıntısı yaşayan yeni evli bir çifte yaptığı karlı ama şüpheli teklifin yarattığı dalga etkilerini ekranlara getirecek.

Kader diye bir şey yok

İdealist bir bilim insanı ve kocası, kadının tıbbi teknoloji startup’ı için çaresizce kaynak ararken esrarengiz bir yatırımcı ile korkunç bir anlaşma yapıyor. Ardından yaşanan olaylar gerilim türündeki bu dramanın merakla izleneceğinin sinyallerini veriyor bizlere.

Başroldeki Bridget Jones’un Günlüğü‘nden de hatırlayacağınız Renée Zellweger‘a , Castle Rock‘tan tanıyacağınız Jane Levy ve Glee‘den Blake Jenner eşlik ediyor.

Diğer oyuncular kimler?

Renee Zellweger’ın başrolünde olduğu dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler şöyle: Jane Levy (Castle Rock, Suburgatory), Blake Jenner (American Animals, Glee), Samantha Ware (Glee), Keith Powers (Famous in Love), Daniella Pineda (Jurassic World: Fallen Kingdom), Juan Castano (Shades of Blue), John Clarence Stewart (Marvel’s Luke Cage), Dave Annable (Brothers & Sisters) ve Louis Herthum (Westworld).

Warner Bros Television’ın prodüktörlüğündeki dizinin baş yapımcıları ise Mike Kelley, Melissa Loy (Page Fright); Alex Gartner, Charles Roven (Atlas Entertainment); Robert Zemeckis ve Jack Rapke (Compari Entertainment) olacak.

What/If fragmanı izle

Post Tags
Share Post