Big Burn İstanbul Festivali

Burn enerji içeceği tarafından organize edilen, 3 gün kesintisiz müzik deneyimi ile iki senede yaklaşık 45 bin müzikseveri ağırlayan Big Burn İstanbul Festivali 2019’a da damgasını vurmayı hedefliyor.

Geçen yaz İstanbul’da ikincisi düzenlenen Big Burn İstanbul aradan aylar geçmesine rağmen unutulmuyor. Burn enerji içeceğinin organize ettiği, müzikseverlerin hala konuştuğu 3 gün süren festivalde uluslararası ve lokal olmak üzere 100 DJ ve prodüktör, 5 sahnede yazın ateşini yükseltti.

Big Burn İstanbul, bu yaz da muhteşem bir ‘line up’ ile 26-27-28 Temmuz’da mavi ve yeşilin kucaklaştığı eşsiz doğa, geniş kamp alanı ve bungalov evlere sahip Şile Woodyville Treehouses’da elektronik müzikseverlerle buluşacak.

3 Gün kesintisiz müzik deneyimi

Festivalin ilk isimleri açıklandı. Global elektronik müzik sahnesinin yıldızları göz dolduracak. Clapton, Damian Lazarus, David Mayer, Dubfire, Guy Gerber, Joachim Pastor (live), N’TO (live), Nastia, Recondite, Stephan Bodzin, Woralks bu sene sahnede olacak isimler arasında.

Bu isimlerin ve festivalin sosyal medya sayfaları, şimdiden katılımcıların heyecanlarını anlatan yorumlarla doldu. Festivalde performans sergileyecek diğer tüm isimler ise 1 Haziran’da açıklanacak. Geçen senelerde olduğu gibi bu senede yurtdışından festivale yoğun talep var.

Açıklanacak isimler ve festival ile ilgili tüm gelişmeler için enerji içeceğinin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Big Burn İstanbul Festivali için önemli bilgiler

  • Üç gün boyunca geçerli olacak kombine bilet ve kamp + kombine bilet sahipleri, festival alanına 4 defa giriş-çıkış yapma hakkına sahip olacak.
  • Festival alanında 24 saat boyunca sağlık hizmeti veren profesyonel ekipler yer alacaktır.
  • Kapıda bilet satışı yapılıyor olacak.
  • Her türlü gaz ekipmanı, parfüm deodorant gibi ateşlemeye elverişli kozmetik ürünler, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne, cam, mum, teneke kutular, jeneratör, hi-fi ekipmanları, keskin nesneler ve silah gibi maddelerin kamp alanına da festival alanına da sokulması yasaktır. Ateş yakmak veya mangal yapmak yasaktır. Kamp ve festival alanına dışarıdan yiyecek ve/veya içecek ile giriş yapılamaz. Kamp alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak ve katılımcılara sampling yaptırmak yasaktır. Kamp alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yapılamaz. Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.

4 Açma halkası kodu ile 60 TL indirim fırsatı

Big Burn İstanbul biletlerini indirimli almak mümkün. Enerji içeceğinin kutularında yer alan açma halkalarındaki şifreleri markanın internet sitesi üzerinden indirim koduna çevirenler 4 açma halkası ile 60 TL indirim kazanacak.

Big Burn İstanbul Festivali

Geçen seneki festivalden görüntüler:

Share Post